תרגום משפטי בכל תרגום

אנו דואגים ללקוחותינו לאישור נוטריון עבור המסמך המתורגם, כך שיוכלו להציגו בפני גורמים רשמיים כמסמך אותנטי אשר ניתן להסתמך עליו.
אישור נוטריוני חשוב לגופים רבים, לכן מומלץ כאשר מבקשים תרגום משפטי כלשהו לוודא האם אכן יש הכרח באישור נוטריון. אל תהסס לשאול אותנו כל שאלה, אנא פנה אלינו וקבל הצעה לתרגום משפטי מקצועי עוד היום!

בקרת איכות

תרגום משפטיאנו דואגים שכל תרגום משפטי אשר מגיע ללקוחותינו יעבור בדיקה כפולה ע"י איש מקצוע מהתחום, וזאת על מנת לחסוך זמן תיקונים בעתיד. כמובן, אנו תמיד מקבלים בברכה שינויים ובקשות לניסוחים מסוימים בהתאם לדרישת הלקוח.

יש לך מסמך או חוזה משפטי שברצונך לתרגם? התקשר אלינו עוד היום ואנו נבצע עבורך תרגום נוטריוני ברמה הגבוהה ביותר! 03-6771476

מסמכי החברה משקפים עבור הסביבה ברוב המקרים את רמת המקצועיות של החברה.

משום כך חשוב להשקיע מאמץ ולהקפיד על הפרטים הקטנים, לא רק בכתיבת מסמכים מקוריים אלא גם בתרגומם.

בתרגום מסמך משפטי חשוב לזכור כי הלקוח אינו מכיר את המוצר המקורי ואת איכותו הגבוהה אלא רק את המוצר כפי שמגישים לו בשפתו שלו ובהתאם לתהליך ההגשה אומד הלקוח את איכות המוצר.
כאשר אתה עומד בפני תרגום חוזה , הסכם או מסמכים משפטי כלשהו, חיוני להבטיח שהמתרגמים הנבחרים יהיו בעלי ניסיון בתחום המשפטי.

תרגומים משפטיים אשר לא בוצעו ע"י מתרגם משפטן עלולים לגרום השלכות לא נעימות ואף יקרות.
"כל תרגום" עובדת בתחום המשפטי עם מתרגמים מקצועיים המתמחים בתחום (לרוב מתרגמים עורכי דין) ונותנת פתרון בתחום למגוון רב של שפות.

תרגום מסמכים – השלכות תרגום משפטי של מסמכים

תרגום משפטי לא מדוייק ושאינו נאמן למקור באופן קשיח ישפיע לרעה על חוות דעתו של האדם הקורא את התרגום המשפטי וישפיע מאד על האדם
אשר הטקסט תורגם עבורו. בתרגום מסמכים מסוג זה חובה להצמד למקור, חובה שכל ביטוי משפטי יתורגם למקבילו הקרוב ביותר בשפת היעד!

כאמור, תרגום משפטי כולל מגוון רב של תת-תחומים (למעשה נישות), כגון: תרגום חוזים, תרגום פטנטים, תצהירים לבית משפט, תעודות לידה ועוד.  ב"כל תרגום" אנו מבצעים את פעולת התאמת המתרגם עבורך, כך שאם ברצונך מתרגם מתחום משפטי ספציפי אנו יכולים לדאוג להתאמה קרובה ביותר (חוקי נדל"ן, תרגום חוזים וכו'…)

לתרגום מסמכים מקצועי לחצו

אישור נוטריון

מקבץ לקוחות מהתחום:

• עמית, פולק, מטלון ושות' עורכי-דין ונוטריון
• קסוטו נוף, משרד עו"ד
• אפשטיין רוזנבלום- עו"ד
• ריינולד כהן ושות'
• דן כהן, שפיגלמן, ברק, זמיר & יחיאל דרנס קורן ושות'

לקבלת הצעת מחיר לתרגום משפטי לחצו

מעוניין בתרגום משפטי? - הגעת למקום הנכון!

מלא את הטופס מטה ואנו נחזור אליך עם הצעה לתרגום משפטי!

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

captcha