תרגום נוטריון – תרגום נוטריוני של מסמכים משפטיים

שירותי תרגום נוטריני

תרגום נוטריון הוא מסמך בעל משקל משפטי רב. הנוטריון מספק את האסמכתא החוקית למסמך עצמו. בסמכותו של הנוטריון בקשות שונות ומסמכים בעלי אופי משפטי לגופים רשמיים בארץ ובחו"ל. במוסדות בהם דרוש אישור הנוטריון מסמך ללא האסמכתא הסופית לא יתקבל.

מה תפקידו של נוטריון מוסמך ?

נוטריון הינו עורך דין שקיבל הסמכה להיות נוטריון ממשרד המשטים. על הנוטריון להיות בעל וותק של 10 שנים בתחום כמו גם להחזיק את כובע עורך
הדין כעיסוק מרכזי ויחידי בחייו. תרגום נוטריון הוא מסמך בעל אופי משפטי. כוחו החוקי של המסמך

בא לידי ביטוי מסעיף 7 (4) לחוק הנוטריונים.

מהו תרגום נוטריוני ולמי נועד ?

רבים מאיתנו מתבלבלים בין תרגום מסמכים פשוט לתרגום נוטריון. חשוב לציין כי פעולת התרגום אינה חייבת להתבצע על ידי הנוטריון עצמו אולם זה האחרון חייב לאשר את תרגום המסמך ובלבד שהמתרגם שולט היטב ברזי השפות שעומדות מולו. אישור הנוטריון בא לידי ביטוי במסמך עצמו היינו אישור משפטי כלומר, תרגום נוטריון יכול לשמש כראיה בבית המשפט ולהתקבל ע"י מוסדות וגורמים רשמיים.


תרגום נוטריון למסמכים משפטיים

ההבדל בין תרגום נוטריוני לבין תרגום מסמכים ?

השאלה הנשאלת היא כאמור לאיזו מטרה אתם זקוקים למסמך עצמו. אם מדובר בהתקשרות מול גורמים ונציגויות שונות בארץ ובחו"ל, ובכללם בקשה להנפקת דרכונים משגרירויות שונות, בקשת מידע או מסמכים בעלי אופי משפטי אחר תזדקקו לאישור הנוטריון. במקרה זה תרגום מסמכים רגיל לא ממש יסייע לכם.

איך אני יכול לבחור נוטריון טוב?

למען הסר ספק תוכלו לפנות למחלקה לרישום נוטריונים ולקבל אישור סופי האם עורך הדין שמולכם הוא נוטריון. כל תרגום בוחנת בחינה מדוקדקת את הנוטריונים העובדים מולה. כל תרגום מספקת את הפתרונות המהירים והטובים ביותר ונותנת תשובות בזמן אמת.

 

תרגום נוטריוני מקצועי , מהיר ומהימן!

כל תרגום פועלת מול מס' נוטריונים כאשר השורה התחתונה היא לספק חומר משובח בזמן קצר. במידה ואתם זקוקים למסמך דחוף אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל את הפתרונות המתאימים ביותר.
 לקבלת ייעוץ חינם עבור תרגום נוטריוני חייגו ונשמח לסייע : 03-6771476

מעוניין בתרגום נוטריון? - הגעת למקום הנכון!

מלא את הטופס מטה ואנו נחזור אליך עם הצעה לתרגום נוטריון!

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

captcha