שירותי תרגום לעסקים

כאשר לעסק מתפתח נוצר צורך בדו שיח פורה עם חברות ועסקים דוברי שפות שונות ממדינות בעולם הוא נדרש מיד לשירותי תרגום.
שירותי תרגום קיימים בעולם מזה שנים רבות, עוד בימי קדם כאשר עמים רצו לפתח קשרי מסחר ענפים עם מדינות אחרות הם פנו לדוברי שפות לשם קבלת שירותי תרגום לעסקים.

שירותי תרגום משפטי

בעת התקשרות עם חברה כלשהי אשר יושבת במדינה דוברת שפה זרה יש צורך בשירותי תרגום משפטי או תרגום מסמכים לשם ביסוס הסכם אשר יכיל התחייבויות וזכויות באופן ברור לשני הצדדים. שירותי תרגום משפטי נועד לאפשר לעסקים לצמוח ע"י התקשרות עם קהל יעד רלוונטי של ספקים ולקוחות מבלי להתחשב במכשול השפה והחוק. תרגום משפטי טוב ונאמן למקור נותן את החופש לעסקים לפעול ברחבי העולם ולא להיות מוגבלים למדינה אחת (או כמה דוברות שפה זהה).

שירותי תרגום טכני

גם כאשר ההסכם בין החברות, משתי מדינות דוברות שפות שונות, בנוי וחתום, וכעת ניתן להתחיל לייצר או לייבא – הן נזקקות לשירותי תרגום טכני, שכן למשל, בעת ייבוא מוצר שעבר תהליך אפיון וייצור בסין יש חובה חוקית להציג לצרכן הוראות שימוש ומפרט מלא בשפת האם שלו… היות וטקסט המקורי עשוי להיות טכני באופיו בשל אופי המוצר – יש צורך ברור של שירותי תרגום טכני שיבוצע ע"י מקצוען בתחום – כזה המכיר את רזי הענף ובעל שליטה מעולה בשתי השפות ברמת שפת אם.

שירותי תרגום מאמרים למוסדות וסטודנטים

אנשי אקדמיה אשר מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום עיסוקם נאלצים פעמים רבות לקרוא חומר מקצועי בשפה זרה, לרוב באנגלית. כאשר פרופסור או סטודנט קוראים חומר שאינו בשפת אימם הם משקיעים בכך זמן רב יותר ומקבלים תמורתו הבנה פחותה לעומת קריאת אותו הטקסט בשפת האם שלהם. שירותי תרגום מאמרים מקצועי נועדו לקצר את משך הקריאה ולהגביר את התפוקה בהיבט של הבנת הטקסט מול השקעה בזמן הקריאה.
שירותי תרגום מאמרים לסטודנטים הוא כלי חשוב שכן הוא מפנה להם זמן ללימוד החומר, ואף למרצים תרגום מאמרים עוזר – שכן התלמידים מוכנים לשיעור הבא טוב יותר ואף הם עצמם יכולים לבנות מערך שיעור מבוסס על תרגום מאמרים במקום לתרגם בעצמם.

שירותי תרגום – סיכום

עסקים ואנשי אקדמיה יכולים להינות רבות משירותי תרגום, אם זה תרגום משפטי או תרגום טכני ועד לתרגום מאמרים מקצועיים לשם הבנה ולמידה. שירותי תרגום חוסכים זמן אשר יושקע באופן מיטבי במקום אחר (לימוד או פיתוח עסקי למשל).

מעוניינים גם בשירותי עבודות גרפיקה ועימוד לחצו.

 

צור קשר לקבלת הצעת תרגום מקצועי, אמין ונאמן למקור!

השאר תגובה