העידן החדש מאפשר לנו להכיר שפות חדשות בקלות. כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את הטקסט שאנחנו צריכים אל המנגנון הממוחשב שמציע האינטרנט ולקבל תרגום. אך התרגום הזה הוא דוגמה טובה לחסרונות של העידן הממוחשב, כאשר לא מדובר בתרגום שיתקבל על ידי מוסדות אקדמיים, רשמיים או עסקיים.

שירותי תרגום מתכתבים עם העידן החדש הזה בצורה יעילה הרבה יותר. חברות תרגום מציעות שירות מהיר של משלוח תכנים לתרגום דרך אתר האינטרנט או המייל וקבלת התרגום במהירות לאחר שעבד עליו מתרגם מקצועי והוא עבר הגהה ובדיקות נוספות.

צריך תרגום? כך תעשה זאת נכון!

בין אם אתה צריך תרגום משפטי, תרגום מסמכים שיווקיים, תרגום עבודות אקדמיות או חומר לימוד או כל תרגום אחר, תוכל לפנות לחברה מתמחה.

חברות שירותי תרגום מספקות מנגנון שהוא כאמור יעיל ומהיר. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל החברה דרך אתר האינטרנט שלה או באמצעות המייל, לסכם את הפרטים לגבי המחיר ולשלוח את התכנים דרך המייל או אפילו דרך מנגנון באתר. כך ניתן לעקוב בקלות אחרי התקדמות העבודה ולקבל אותה במהירות ובזמן, בלי שום חשש שהתרגום לא מדוייק או לא נכון.

כדי לזכות בתרגום נכון ומדוייק חשוב לפנות למתרגם שמכיר ושולט בשפת היעד באופן מלא ושיש לו את הניסיון בתרגום. חשוב לעבוד מול חברה שיש לה מנגנון של בדיקת תרגום גם לאחר שהמתרגם סיים אותו, לפני המשלוח אל הלקוח, כך שעוד זוג עיניים יעברו על הטקסט ויוודאו שהוא מוגש בצורה ברורה ומדוייקת. לבסוף, חשוב לעבוד מול חברה שיש לה כבוד לזמנים של הלקוח והיא עובדת מול דדליין מסודר.

מתרגם טוב עובד כך:

  • מקפיד על תרגום שלא רק נאמן מבחינה מילולית לשפת המקור אלא שיש לו הגיון בהקשר לטקסט, הגיון משפטי, עסקי או אקדמי.
  • מתאים את הסגנון של הכתיבה לשפת היעד ולסוג המסמך שמולו. מסמך משפטי כתוב בשפה משפטית, מסמך שיווקי כתוב בשפה פרסומית ושיווקית וכן הלאה.
  • הקפדה על סימני פיסוק, תחביר נכון וחלוקה נכונה למשפטים, בהתאם לטקסט המקורי אך גם בהתאמה לטקסט המקור, כך שמי שמקבל את הטקסט יוכל לקרוא אותו בבהירות.
  • במידה ומדובר בתרגום משפטי, חשוב לבדוק האם יש צורך בחתימת נוטריון ולמסור את התרגום לעורך דין נוטריון מוסמך.

להצעת מחיר מהירה לחץ או ליצירת קשר ישיר חייגו למספר: 03-6771476

אם אתה זקוק לשירותי תרגום ורוצה לוודא שמדובר בתרגום איכותי פנה רק לחברה מקצועית וכך תוכל להיות בטוח שמדובר בתרגום טוב, מדוייק ומקצועי.

השאר תגובה